آژانس تبلیغاتی کارما

karma

advertising agency

قدرت اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

سوال اصلی این است : آیا اینفلوئنسر مارکتینگ ضرورت دارد ؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند زمینه های زیادی را پوشش دهد و نیازها یا اهداف بازاریابی قابل توجهی برای کسب و کار شما را فراهم کند. حالا شما چه به دنبال ارتقای برند خود با آگاهی بیشتر، تغییر درک در مواقع بحران، افزایش تعامل در پست های رسانه های اجتماعی خود یا حتی به دست آوردن ترافیک بیشتر در فروشگاه های فیزیکی خود باشید، اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند به تلاش ها و دستاوردهای شما کمک کند.

یکی دیگر از نکات کلیدی اینفلوئنسر مارکتینگ این است که چگونه می تواند با سایر تلاش های بازاریابی شما تعامل داشته باشد. اگر پول خود را صرف تبلیغات تلویزیونی می‌کنید، اینفلوئنسر مارکتینگ می‌تواند مکمل آن باشد یا جایگزین همه آن باشد.

 

 

اینفلوئنسر مارکتینگ

هزینه‌های تلویزیون ممکن است برای برند شما بهترین باشد و به مخاطبانی که می‌خواهید برسید دسترسی پیدا کند، اما از طرفی ممکن است به دلیل هدف‌گذاری اشتباه  در تلویزیون و این واقعیت که تبلیغات را می‌توان نادیده گرفت یا نادیده گرفت، به نتایجی که می‌خواهید نرسید. علاوه بر این، انتقال پیام شما در تلویزیون می تواند بسیار پرهزینه باشد. کار درست تر آن است که با سازندگان محتوا تحقیق و آزمایش کنید تا ببینید آیا برای کسب و کار شما و پیامی که می خواهید منتشر کنید تلویزیون مناسب است یا خیر.

مهمترین نکته ای که می توان به آن اشاره کرد

اهمیت کیفیت بر کمیت و استراتژی بر حجم است

مشاوره با تیم کارما

گروه کوچک‌تری از تولیدکنندگان محتوای قابل اعتماد و با استعداد می‌توانند عملکرد شما را به روش‌هایی بهتر از آنچه فکر می‌کنید ارتقا دهند و روابط نزدیکی که با مخاطبانشان دارند، کلید موفقیت شما خواهد بود.

اینفلوئنسر مارکتینگ زمان و مکان خود را دارد. با استراتژی مناسب و تحقیق کامل، می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا بر موانع فروش، احساسات، ترافیک و موارد دیگر غلبه کند.

پاورقی :

Influential : شرکت بین المللی اینفلوئنسر مارکتینگ

نویسنده : جاستین لیگین JUSTIN LIGGIN

مترجم : مجید ناصردوست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *