آژانس تبلیغاتی کارما

karma

advertising agency

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یک استراتژی است که از مقالات وبلاگ، ویدیوها، راهنماها و موارد دیگر برای جذب خریداران، ایجاد اعتماد نسبت به شرکت شما، کوتاه کردن چرخه های فروش و در نهایت کمک به مردم برای خرید محصولات و خدمات شما استفاده می کند.

عنوان پیشرفته

چگونه ترافیک، سرنخ ها و فروش را با بازاریابی محتوا هدایت کنید؟

از آنجایی که موتورهای جستجو اطلاعات زیادی را با کلیک ماوس در دسترس قرار می دهند، تغییری در روش تحقیق و خرید خریداران برای محصولات و خدمات ایجاد شده است. خریداران نه تنها در حال تحقیق در مورد خریدهای خود به صورت آنلاین هستند، بلکه از راه‌های سنتی بازاریابی خارجی که زندگی روزمره آنها را مختل می‌کند، خسته شده‌اند، مانند تبلیغات پولی، بیلبوردها و تماس‌های سرد

در واقع، تقریباً 50٪ از فناوری مسدود کردن تبلیغات برای نادیده گرفتن پیام های شما در وهله اول استفاده می کنند و 80٪ از خریداران ترجیح می دهند به جای صحبت با تیم فروش در مراحل آگاهی از سفر خریدار، گزینه های خود را خودشان بسنجند.

عنوان پیشرفته

وقتی اکثر خریداران شما تمام تلاش خود را می کنند تا شما را نادیده بگیرند و ترجیح می دهند خودشان تصمیمات خرید نهایی را بگیرند، چه کاری باید انجام دهید؟

بازاریابی محتوا را اجرا کنید، زیرا اکنون یکی از مؤثرترین راه‌ها برای ایجاد کسب‌وکار شما به عنوان صدای برتر در صنعت شما و ایجاد اعتماد با خریداران است. همانطور که برای کسب و کار خود محتوا ایجاد می کنید، به شما کمک می کند تا جایی که خریداران شما اطلاعات خود را جستجو می کنند خود را هرچه بهترنشان دهید.

شاید قبلاً سعی کرده اید محتوا را منتشر کنید، اما نتایجی را که انتظار داشتید به شما نمی دهد. بازاریابی محتوا، اگرچه ممکن است مفهومی ساده به نظر برسد، اما به‌خوبی اجرا کردن آن دشوار است. بازاریابی محتوا به شما کمک کند تا یک رابطه قوی با خریداران ایجاد کنید و یک ارتباط واقعی را تقویت کنید. این نتایج زمان و تلاش زیادی را می طلبد .

 

در اینجا، ما قصد داریم مفاهیم اساسی بازاریابی محتوا را توضیح دهیم به علاوه شما را با برخی از عناصر اصلی چارچوب و رویکرد موثر بازاریابی محتوا آشنا می کنیم که برای صدها شما کارآمد است.

عنوان پیشرفته
این منابع به کسب و کار شما کمک می کند تا استراتژی بازاریابی محتوای خود را بسیار موثرتر کنید و در واقع ارزش تمام وقت و تلاشی را که برای آن صرف می کنید داشته باشد.
عنوان پیشرفته
به پست های وبلاگی با ارزش و مشتری محور فکر کنید، مقالات سفید، ویدیو و غیره ثابت کرده است که یک راه موثر برای ایجاد رشد تصاعدی در ترافیک، سرنخ ها و فروش شماست.