آژانس تبلیغاتی کارما

karma

advertising agency

برگزاری رویداد

با برگزاری رویداد، اعتماد و توجه مخاطبان را به برند خود جلب کنید!

برگزاری رویداد یک راهبرد تبلیغاتی فوق العاده برای معرفی برندها

 

برگزاری رویداد یکی از عوامل تاثیرگذار در رشد هر نوع کسب و کاری است. با وجود گسترش فضای مجازی و رشد روز افزون تبلیغات آنلاین، نباید از تاثیر فوق العاده رویدادها در رشد و توسعه کسب و کارها غافل شد. با برگزاری انواع رویداد می توانید  به صورت هدفمند توجه مخاطبان خاص خود را به محصول یا خدمتی که ارائه می دهید، جلب نمایید.

اخیرا کسب و کارهای بزرگ و موفق، بازاریابی رویداد یا همان ایونت مارکتینگ را به عنوان یک راهبرد تبلیغاتی در برنامه کاری خود قرار داده‌اند. با برگزاری انواع رویداد، شما مهم‌ترین دارایی خود یعنی برندتان را به صورت هوشمندانه و شخصی سازی شده برای مخاطبان خاص خود توصیف کرده و  آنها را مشتری دائمی خود خواهید کرد.

 

برخی از  مزایای برگزاری انواع رویداد, مانند سمینارها،کنفرانس ها، همایش ها و...

برنامه‌ریزی هدفمند برای برگزاری انواع رویداد

به منظور اینکه برگزاری رویداد، نتیجه مطلوب و دلخواه شما را برایتان به ارمغان آورد؛ لازم است برنامه‌ریزی هدفمندی داشته باشید و به دقت عمل کنید. اولین گام در این رابطه، مشخص کردن اهداف است. سپس باید فرآیند برنامه‌ریزی را متناسب با اهدافی که در نظر دارید، پیش ببرید. دعوت مخاطبان نیز جزء مراحل مهم برگزاری انواع رویداد است. شما می توانید برای دعوت افراد از روش های مختلف از جمله پلتفرم های آنلاین، استفاده کنید.

برگزاری رویداد زمانی موفق عمل می کند که شما برای آن، تیم اجرایی حرفه ای را گردآوری کنید و به کمک این تیم، برای جزء به جزء این رویداد، برنامه ریزی استراتژیک داشته باشید.  در رویداد برگزار شده از سایر روش های بازاریابی همچون ارائه تراکت، اشانتیون و… نیز استفاده کنید. پس از برگزاری مراسم، کار اصلی شما آغاز می شود. باید از روش های مختلف استفاده کنید و پیگیر مشتریان خود باشید تا اعتماد آنها را جلب کنید.